Znajdujesz się w: Archiwum wiadomości

Szanowni Klienci

Uchwałą Zarządu Banku Spółdzielczego w Wolinie nr 4/2013 z dnia 29 stycznia 2013 r. z dniem 04 lutego 2013 r. ustala się stawki oprocentowania bazy depozytowej następująco:

> czytaj

Szanowni Klienci

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 20 listopada 2012 r. Walne Zgromadzenie Członków Banku Spółdzielczego w Międzyzdrojach i 21 listopada 2012 r. Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Wolinie podjęły jednogłośnie uchwałę o połączeniu obu Banków.

> czytaj

Zastrzeżenie karty płatniczej

W przypadku utraty karty jej Posiadacz/Użytkownik powinien niezwłocznie telefonicznie zastrzec kartę płatniczą, podając swoje dane personalne. Zastrzeżenia karty można dokonać przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu:

> czytaj

Zlecenia płatnicze w krajowym obrocie płatniczym są realizowane w oparciu o następujące godziny graniczne:

w tym samym dniu roboczym, o ile zostaną złożone:

  • w placówce banku prowadzącej rachunek - do godziny 12:00 lub za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu - do godziny 14:30
> czytaj

SMS Banking

Usługa SMS Banking pozwala wygenerować i przesłać do Klienta na telefon komórkowy informacje na temat stanu środków oraz obrocie na rachunkach bez konieczności kontaktowania się z pracownikami Banku.

> czytaj

Kredyt z dofinansowaniem

Bank Spółdzielczy w Wolinie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie mając na uwadze cel realizowanego przez Fundusz programu zwiększenia ilości gospodarstw domowych przyłączonych do istniejących lub nowobudowanych gminnych sieci kanalizacyjnych oraz budowę przydomowych oczyszczalni ścieków, proponują KREDYT Z DOFINANSOWANIEM.

> czytaj

Kredyt na zakup i montaż kolektorów słonecznych

Kredyt z częściową dopłatą z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przeznaczony na realizację inwestycji związanych z zakupem i montażem kolektorów słonecznych do ogrzewania wody użytkowej.

> czytaj
> powrót na stronę główną

Fundusze Unijne

> czytaj więcej

Kursy Walut

Średnie kursy walut
NBP z 2020-01-22

1 EUR - 4,2370

1 USD - 3,8202

1 CHF - 3,9328

1 GBP - 4,9894


Kod BIC (SWIFT)

GBWCPLPP

Generator druków

> wypełnij

Gwarancje BFG

> czytaj więcej