Znajdujesz się w: O Nas

Strategia działania Banku Spółdzielczego w Wolinie
na lata 2014-2018

Strategia Banku zorientowana jest na określenie potrzeb i spełnianie oczekiwań Klientów. Polityka długofalowa Banku to umocnienie konkurencyjnej pozycji rynkowej poprzez sprawny i powszechny system rozliczeń bankowych, nieustanne zwiększanie zakresu, poziomu i jakości świadczonych usług bankowych. Dzięki takim atutom, jak – elastyczność, krótki proces decyzyjny, bliski i dobry kontakt z klientem, jesteśmy w stanie sprostać istniejącej konkurencji usług bankowych na naszym terenie.

Ograny Banku

> czytaj

Statut Banku Spółdzielczego w Wolinie

> pobierz

Misja Banku

Bank zdefiniował na nowo misję banku określając ją, jako zapewnienie pełnego zakresu nowoczesnych, łatwo dostępnych o konkurencyjnych cenach usług bankowych dla klientów w rejonie działania Banku Spółdzielczego.

> czytaj

Wizja Banku

Konkretyzacją misji jest wizja banku wskazująca ,że Bank Spółdzielczy w Wolinie, jest uniwersalnym bankiem, wyłącznie z polskim kapitałem, nowoczesnym i bezpiecznym działającym na lokalnym rynku, postrzeganym jako przyjazna instytucja finansowa, polecanym przez zmotywowanych pracowników, usatysfakcjonowanych członków i zadowolonych klientów. Nowoczesność, efektywność, innowacyjność i ostrożność gwarantująca bezpieczeństwo środków naszych klientów to cechy Banku ważne dziś i w przyszłości.

Fundusze Unijne

> czytaj więcej

Kursy Walut

Średnie kursy walut
NBP z 2020-01-22

1 EUR - 4,2370

1 USD - 3,8202

1 CHF - 3,9328

1 GBP - 4,9894


Kod BIC (SWIFT)

GBWCPLPP

Generator druków

> wypełnij

Gwarancje BFG

> czytaj więcej