zielony element banneru

Aktualizacja PFR

Profil Zaufany

Dobry Start

Płaćmy bezgotówkowo

Bank Spółdzielczy w Wolinie umożliwia szybkie i bezpieczne przelewy pieniędzy z banku do banku.

Bezpłatne terminale w Banku Spółdzielczym w Wolinie

Informacja od Polskiego Funduszu Rozwoju:

Szanowni Państwo,

Informujemy, że na stronie Tarczy 1.0: https://pfrsa.pl/tarcza-finansowa-pfr/tarcza-finansowa-pfr-10.html#mmsp

opublikowaliśmy...

Skorzystaj logując się poprzez
Bank Spółdzielczy w Wolinie

Złóż wniosek na 300+ w bankowości internetowej BS w Wolinie

Na czas aktywności koronawirusa, zamień gotówkę na płatności mobilne. Tak będzie bezpieczniej, prościej i wygodniej.

Transakcje są rozliczane w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Odbiorca może więc zobaczyć środki na swoim koncie nawet w kilka sekund od zlecenia przelewu.

0 zł przez 12 miesięcy. Sprawdź w Bankach Spółdzielczych SGB

Misja Banku

Bank zdefiniował na nowo misję banku określając ją, jako zapewnienie pełnego zakresu nowoczesnych, łatwo dostępnych o konkurencyjnych cenach usług bankowych dla klientów w rejonie działania Banku Spółdzielczego. 

Bank świadczy korzystne i bezpieczne usługi kredytowe, oferuje bezpieczne i rentowne rachunki oszczędnościowe i rozliczeniowe w sposób rzetelny i konkurencyjny dla wszelkich osób prawnych i podmiotów gospodarczych, rolników, rzemieślników oraz ludności, kierując się ich potrzebami. Bank, stanowiąc własność członków i będąc efektywnym podmiotem o dobrej kondycji finansowej, będzie stale dążył do pomnażania korzyści członków Banku oraz wspierał wysiłki na rzecz rozwoju regionu. Misją Banku obok świadczenia profesjonalnych usług finansowych jest aktywne uczestnictwo w życiu publicznym poprzez wspieranie przedsięwzięć o charakterze oświatowym, kulturalnym, sportowym i społeczno-gospodarczym mających na celu budowanie trwałych więzi i współpracy z partnerami, jednostkami samorządu terytorialnego i klientami zamieszkującymi lub prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie działania Banku. Aktywny, rzetelny partner środowisk lokalnych, świadczący kompleksowe i efektywne usługi finansowe na rynku lokalnym.